Marcin Naus z Kędzierzyna-Koźla znaleziony martwy w Holandii. Policja podejrzewa morderstwo

0
Foto: materiały holenderskiej policji.

Holenderska policja zidentyfikowała ciało mężczyzny znalezione w jeziorze Ertveldplas w holenderskim mieście Den Bosch. To 32-letni Marcin Naus z Kędzierzyna-Koźla.

Sprawa jest głośna w Holandii. Opisują ją tamtejsze media. Początkowo tożsamość mężczyzny nie była znana. W końcu jednak policji udało się jednak ustalić jego personalia. Marcin Naus przebywał w Holandii od dłuższego czasu. Miał prowadzić włóczęgowski tryb życia. Holenderska policja prowadzi intensywne śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności jego śmierci.

„W środę została przeprowadzona sekcja zwłok. Wyniki sekcji rodzą przypuszczenie, że zmarły stracił życie w wyniku przestępstwa. Rodzina Marcina została już o tym poinformowana. Ciało mężczyzny w chwili znalezienia znajdowało się od dłuższego czasu w wodzie. Z tego powodu identyfikacja zwłok była utrudniona” – czytamy w oświadczeniu policji.

Po raz ostatni Marcin Naus był widziany30 stycznia br. w Den Bosch.

Chcielibyśmy nawiązać kontakt z ludźmi, którzy widzieli Marcina po 30 stycznia. Ale również osoby, które widziały go przed tą datą i posiadają informacje, mogące ułatwić prowadzone śledztwo, proszone są o nawiązanie kontaktu z Policją. Także informacje wydające się niezbyt istotne, mogą okazać się dla nas bardzo ważne. Daj znać, jeżeli znałeś zmarłego lub go rozpoznajesz! Marcin często był widziany w centrum miasta Den Bosch. Przekaż informacje Policji, działowi śledczemu, za pośrednictwem krajowego numeru
Policji 0900-8844 lub wypełnij formularz informacyjny. Jeżeli chcesz przekazać informacje anonimowo, wówczas możesz zadzwonić pod numer 0800-7000″ – apeluje holenderska policja.

Skomentuj