Makabryczne odkrycie w Śródmieściu. W pustostanie znaleziono zwłoki mężczyzny

5

Pół godziny po północy służby ratownicze zostały wezwane na ulicę Kazimierza Pułaskiego. W jednym z pustostanów odnaleziono zwłoki 42-letniego mężczyzny.

Informację o martwym mężczyźnie odnalezionym w ruinach byłej spółdzielni Braille’a przekazał jeden z mieszkańców miasta.

– Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon 42-letniego mężczyzny. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn zdarzenia – opowiada podkomisarz Andrzej Zwęgliński z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Dochodzenie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu. Zmarły 42-latek był osobą bezdomną.

5 KOMENTARZE

  1. Zadaję sobie pytanie na ostatni dzień 2016 r.Dlaczego bezdomnymi są osoby narodowości POLSKIEJ?A Romowie NIE PRACUJĄ,mają kasę i co ważne MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ,takie mnie męczy pytanie na koniec roku 2016!Uwaga:Pokażcie mi ROMA BEZDOMNEGO!!!

    • Nie zadawaj tego pytania sobie tylko zadaj je odpowiednim pracownikom urzędu miejskiego, mopsu, albo wprost p. prezydent. W ostateczności możesz pójść na dyżur swojego radnego i jego spytać.

  2. Pytanie jest bez sensu. Jak widać nie masz na ten temat zielonego pojęcia. 99% tych ludzi nie zostaje bezdomnymi, dla tego, że stracili pracę, zabrano im mieszkanie czy nikt im nie pomógł itd. itp.

  3. Osoby bezdomne zawsze moga skorzystac z pomocy Mops, a nastepnie udac sie do Markotu. Lecz jest jeden warunek, musza byc trzezwi. Wybór należy do nich !!

Skomentuj