Współzałożyciel Solidarności, były prezydent Polski, a dziś sympatyk Komitetu Obrony Demokracji i zagorzały krytyk obecnej władzy, w środę po raz pierwszy przyjechał do Kędzierzyna-Koźla. Na spotkanie z Lechem Wałęsą przyszedł komplet publiczności – sala Kina Twierdza wypełniła się do ostatniego miejsca. Wydarzenie zorganizował Komitet Obrony Demokracji, który ma swoje struktury w Kędzierzynie-Koźlu. Po krótkim wstępie Wałęsa odpowiadał na pytania zadawane przez publiczność. Później każdy mógł zrobić sobie z nim zdjęcie czy poprosić o podpisanie książki. Spotkanie przebiegło w miłej i życzliwej atmosferze.

20 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny news. Tylko nie wiem czy to był wstęp do ZOO czy ludzie mają taką chęć by zaistnieć w mediach za wszelką cenę z powodu pomrocznośći jasnej czy ciemnej. NOUT COMENT. FRESZTEIN. Za pomyłki językowe przepraszam.

    • Skazano go? Jakoś po pół roku brak info o jego winie czy rzekomej agenturalnej przeszłości. A może Ty masz jakąś lepszą wiedzę na ten temat? Może to właśnie Ty, bądź Twój ojciec/dziadek byli tym UBekiem, który przyjmował lojalkę LW?

      • A za co go mieli skazać? Za to, że donosił i sypał swoich kolegów? Jakoś pół roku „nosi” się z zamiarem udowodnienia swojej nieskazitelności i się tylko „nosi”. Póki co przegrywa sprawę za sprawą. W mojej rodzinie nie było żadnego ubeka, co więcej dzięki takim Bolkom dostali porządnie po dupie od ubecji, więc nie mierz wszystkiego swoją miarą

  2. Szlachetny człowiek ułaskawij najwiekszego złodziej w polsce Najmrodzkiego.Potem przekret z fabryką makaronu malma ktora dostala Danuta za to ulaskawienie.Masakra robic sobie z nim zdjecia.

Skomentuj