Konkurs na najpiękniej ukwiecony ogród w Kędzierzynie-Koźlu. Czekają nagrody!

0

Twój balkon lub przydomowy ogród cieszy oko i jest powodem do dumy? Chciałabyś/chciałbyś się nim pochwalić przed innymi, a przy okazji zdobyć cenne nagrody rzeczowe? Zgłoś swój udział w konkursie organizowanym przez urząd miasta!

To druga edycja konkursu skierowanego do właścicieli najpiękniejszych zielonych enklaw z terenu miasta. Balkony oraz przydomowe ogrody można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • balkony w domach jedno- i wielorodzinnych,
  • ogrody przy budynkach jednorodzinnych,
  • ogrody przy budynkach wielorodzinnych (wspólnot mieszkaniowych), szkolnych i przedszkolnych, w tym żłobków.

Udział w konkursie należy zgłosić do 15 czerwca do godz. 15.30 pisemnie w kancelarii ogólnej urzędu miasta, ul. Piramowicza 32, 47–200 Kędzierzyn–Koźle (pok. 109) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy e-mail: osi@kedzierzynkozle.pl lub piotr.lisowski@kedzierzynkozle.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i adres zgłaszającego, numer telefonu, dokładny adres i rodzaj obiektu zgłaszanego do konkursu oraz proponowany termin dokonania oględzin (pomiędzy 15 czerwca a 31 sierpnia).

Celem konkursu jest poprawa estetyki osiedli poprzez tworzenie przez mieszkańców zadbanych, ukwieconych enklaw na swoich balkonach oraz w przydomowych ogródkach, promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych i architektonicznych stosowanych przez mieszkańców, integracja społeczności lokalnej, aktywizacja mieszkańców, kształtowanie poczucia harmonii z przyrodą, wyobraźni ekologicznej i artystycznej oraz swoistej wrażliwości na naturalne piękno.

REGULAMIN KONKURSU

Źródło: urząd miasta

Skomentuj