Kolizja na ulicy Grunwaldzkiej. Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy. ZDJĘCIA

0

Trudne warunki na drogach dały o sobie znać. Przed godziną 9 na wyjeździe z osiedla Kuźniczka w kierunku centrum miasta doszło do kolizji samochodu ciężarowego z osobowym renault.

Do zdarzenia doszło przy zjeździe z ulicy Grunwaldzkiej w aleję spokojną. Kierowca osobowego renault jadąc ulicą Grunwaldzką od strony Cisowej zauważył dojeżdżający aleją Spokojną do skrzyżowania inny pojazd tej samej marki, który miał problemy z wyhamowaniem na śliskiej nawierzchni.

Z relacji kierowcy z powiatu strzeleckiego wynikało, że zwolnił on, aby uniknąć kolizji z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej pojazdem. Na jego nieszczęście za prowadzonym przez niego autem jechała ciężarówka, która nie zdołała wyhamować. Jej kierowca próbował jeszcze ratować się manewrem wyminięcia jadącego przed nim samochodu, ale zahaczył o osobowe renault i uszkodził bok pojazdu na całej jego długości.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

IMG_20170105_092853

IMG_20170105_093020 IMG_20170105_093028

Skomentuj