Kino Konesera w Heliosie: „Lion. Droga do domu”

0

W środę kolejne spotkanie z cyklem Kino Konesera. Helios w Odrzańskich Ogrodach zaprasza na film „Lion. Droga do domu”. Tradycyjnie przed seansem odbędzie się prelekcja Andrzeja Hynka oraz konkursy z nagrodami.

Opis filmu:

Film został zainspirowany prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości. Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć o sobie wiele. Nie zna nazwiska ani adresu rodziny. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoła zagrożeniom czekającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczyków. 25 lat później, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny.

Widzowie Kina Konesera mogą zostać posiadaczami Karty Kina Konesera, którą otrzymają podczas zakupu biletu na seans w ramach cyklu. Karta Kina Konesera gwarantuje zniżki na bilety. Bilet z Kartą Kina Konesera w cenie 15 zł ulgowy 19 zł normalny do nabycia w kasach kina.

Tym razem seans rozpocznie się o godzinie 17.45. Projekcja filmu zostanie poprzedzona prelekcją Andrzeja Hynka oraz licznymi konkursami z nagrodami.

Skomentuj