Najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów, działacz społeczny i załozyciel fundacji „Poza Horyzonty” po raz drugi w krótkim odstępie czasu przyjechał do Kędzierzyna-Koźla. Na spotkanie z nim w Zespole Szkół nr 3 przyszły tłumy młodzieży.

Po raz pierwszy Jasiek Mela przyjechał do naszego miasta 18 listopada. Spotkanie zorganizował Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy, który był koordynatorem obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Opolszczyźnie. Zainteresowanie wykładem młodego podróznika było tak duże, że część przybyłych nie zmieściła się w sali kinowej Domu Kultury Chemik. Wobec tego organizator wydarzenia postanowił raz jeszcze zaprosić Jaśka do Kędzierzyna-Koźla.

Dziś zalożyciel fundacji „Poza Horyzonty” wygłosił wykład w Zespole Szkół nr 3 w Sławięcicach, którego wysłuchali uczniowie kilku placówek z terenu miasta. Po jego zakończeniu, młodzież miała okazję zadać Jaśkowi pytania, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W podziękowaniu za wspaniałe wykłady organizatorzy wręczyli Meli koszulkę z podpisami zawodników Zaksy Kędzierzyn-Koźle.

Skomentuj