I ty możesz zostać Kozłem Biznesu. Konkurs Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego

0

Czyje dokonania były najbardziej znaczące w kończącym się właśnie roku? Nad tym pytaniem pochyli się kapituła konkursu „Kozły Biznesu” organizowanego przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Ciągle można zgłaszać kandydatury.

– Dlaczego kozły? Dlatego, że mamy je w herbie, dlatego, że w naturze symbolizują one wspinanie się na szczyty oraz konsekwentne dążenie do zamierzonych celów – wyjaśnia Wiesław Skwarko, prezes Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego. – Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej znaczących firm oraz osób z naszego miasta i powiatu. Chodzi nam przede wszystkim o pokazanie podmiotów, które odnoszą znaczące sukcesy, a ich działalność nie jest być może szeroko znana – dodaje.

Patronat honorowy nad konkursem objęła prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska. Jest również przewodniczącą kapituły, która wskaże zwycięzców w poszczególnych kategoriach: Debiut Roku, Firma Roku, Inwestycja Roku, Działalność Społeczna Roku i Osobowość Roku.

Każdy może zgłosić kandydata. Aby to zrobić, należy wypełnić formularz (kliknij) i złożyć go w siedzibie KKPP przy ulicy Szkolnej 15 (biurowiec) do 31 grudnia. Zgłoszenie można również przesłać pocztą.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas Balu Biznesu, który odbędzie się na początku przyszłego roku.

Skomentuj

Udowodnij, że nie jesteś robotem i rozwiąż zadanie :) *