Kozły Biznesu wręczone. Uroczysta gala podczas czwartego Balu Biznesu. ZDJĘCIA

6

W piątkowy wieczór w Hotelu Solidaris już po raz czwarty bawiono się na Balu Biznesu. Najbardziej doniosłą chwilą wydarzenia było wręczenie nagród dla laureatów konkursu Kozły Biznesu.

Konkurs po raz drugi zorganizował Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Nagrody wręczyły wspólnie prezes spółki Alicja Górska wraz z prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabiną Nowosielską.

– W zeszłym roku konkurs Kozły Biznesu organizowaliśmy po raz pierwszy. Mówiliśmy wtedy o jego idei i symbolice. Bez względu na trudy kozioł zawsze pnie się do góry nawet po najostrzejszych skałach. Znów mamy zaszczyt nagrodzić ludzi, których działania są tego uosobieniem. To oni tworzą markę tego konkursu – mówiła prezes Alicja Górska.

Spośród 20 nominacji, Kapituła Konkursu wybrała 6 laureatów.

W kategorii Firma Roku, przyznane zostały dwie nagrody: dla firmy Komet Urpol Sp. z o.o. za konsekwentny rozwój, inwestowanie w kapitał ludzki oraz infrastrukturę firmy oraz dla Kliniki Nova za efektywną realizację celów rozwojowych, standard oferowanych usług oraz otwartość na klienta.

Inwestycją Roku uznano projekt pn. „Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych– „RIPOK”, realizowany przez Regionalne Centrum Zagospodarowania i Unieszkodliwiania Odpadów „Czysty Region” .

W kategorii Działalność społeczna uhonorowano Pana Waltera Chrząszcza, za kultywowanie tradycji i coroczne samodzielne aranżowanie żywej szopki stanowiącej atrakcję regionalną.

Statuetkę Osobowość Roku przyznano panu Jarosławowi Pietrzykowi, wiceprezesowi Mostostalu Zabrze, wieloletniemu szefowi firmy Mostostal Kędzierzyn S.A. za efektywną realizację przyjętej strategii rozwojowej, zachowanie tożsamości kędzierzyńskiej spółki, dbałość o otoczenie społeczne spółki i udział w istotnych projektach. Za zbudowanie osobistej marki kompetencji i profesjonalizmu.

Komisja nie przyznała wyróżnienia w kategorii Debiut Roku, natomiast w ramach Nagrody Specjalnej uhonorowała Klub Sportowy ZAKSA za zdobycie Pucharu Polski i Mistrzostwa Polski w sezonie 2016/17.

II edycja konkursu została wzbogacona o Nagrodę Mediów. O wyborze Laureata w tej kategorii, w ramach prac odrębnej Kapituły, decydowali przedstawiciele mediów i postanowili przyznać nagrodę firmie Klinika Nova za aktywną i efektywną działalność widoczną i docenianą w sferze publicznej, stale poszerzany pakiet usług kierowany do społeczeństwa, wysoki standard pracy z pacjentem i wykorzystywanie nowoczesnych technologii, wsparcie edukacji medycznej poprzez współpracę z uczelnią wyższą oraz transparentną, konsekwentną i otwartą politykę informacyjną.

– W medycynie cały czas następuje postęp. My staramy się za tym nadążać, wdrażać nowe możliwości i pokazywać to. Istniejemy dzięki pacjentom i dla naszych pacjentów, ale podziękowania należą się też dla całego naszego zespołu – mówił Rafał Olejnik, prezes Kliniki Nova.

6 KOMENTARZE

  1. 98% bawiących się na tym balu ma potężną nadwagę i potężną pewność siebie. Taka tam zabawa w pucharki na swoim podwórku. Miła zabawa

  2. Jak widać na dwóch ostatnich zdjęciach promocja KIBOLSTWA w Kędzierzynie kwitnie. Niestety ładny garnitur nie zmienia człowieka. Może kiedyś dostaną zaproszenie na bal w pięknym zabytkowym budynku przy Racławickiej.

  3. Te na przedostatnim zdjęciu to chyba już nie wie jak bardziej być śmiesznym niż jest.
    Do tego jeszcze w jakieś gazecie w jakimś plebiscycie piszą o nim: Został nominowany za aktywizację sportową młodzieży, budowanie akademii piłkarskiej oraz bardzo aktywny udział w życiu społecznym Kędzierzyna-Koźla.
    A może to nie o nim?

Skomentuj