Do Kędzierzyna-Koźla przyjadą Paranienormalni. Kabaret wystąpi z programem „Pierwiastek z trzech”

2

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników kabaretów. W marcu do Kędzierzyna-Koźla zawitają Paranienormalni, którzy wystąpią przed publicznością ze swoim programem „Pierwiastek z trzech”.

Znany kabaret zaprezentuje się 12 marca o godzinie 15.30 w hali Śródmieście przy alei Jana Pawła II. Bilety na wydarzenie w cenie od 60 do 80 złotych są dostępne w sprzedaży internetowej TUTAJ.

Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalna odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden – PIERWIASTEK Z TRZECH.

2 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam ich:) Czekam na porcję dobrej zabawy. Tym bardziej, że trzy dni wcześniej będę obchodzić kolejne urodzinki😏🎂

Skomentuj

Udowodnij, że nie jesteś robotem i rozwiąż zadanie :) *