Przez cały miniony tydzień klienci Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu mogli wypełniać kupony, które w niedzielę wzięły udział w konkursie, którego stawką były atrakcyjne „męskie” nagrody z przejażdżką Ferrari na czele. Finał Męskiego Tygodnia w galerii pozwolił na wyłonienie ich zwycięzców oraz przeprowadzenie wielu ciekawych konkursów i wydarzeń dla klientów.

W Odrzańskich Ogrodach trwał Męski Tydzień. Każdy klient otrzymywał bony, które mógł wymienić na „męskie gadżety” – do zdobycia były m.in. zestawy narzędzi, plecaki czy obiektywy na telefony komórkowe.

W niedzielę akcja miała swój wielki finał. Już dzień wcześniej w holu stanęły super samochody – sportowe Ferrari. Przejażdżka jednym z nich po torze była główną nagrodą w konkursie „Męskiego Tygodnia”.

To szczęście przypadło Piotrowi Kupce. Konsolę XBOX360 zdobył Tomasz Januszewski, a bon o wartości 300 zł przypadł Hansowi Michelowi. Dwóch panów zostało również obdarowanych zaproszeniami do Kina Helios.

– Mój samochód ma trochę ponad sto koni, to Ferrari ma czterysta, czterema autami na raz jeszcze nie jechałem – cieszył się Piotr Kupka.

To nie wszystko: przez cały dzień w Odrzańskich Ogrodach wraz z Kliniką Nova trwała akcja Movember ukierunkowana na profilaktykę męskich chorób. Głównie raka jąder i prostaty. Panowie mogli bezpłatnie się przebadać w specjalnie zorganizowanym gabinecie, do czego namawiali zawodnicy ZAKSY. Panowie mogli również skorzystać z usług fryzjerskich Cyrulika Śląskiego.

W niedzielę przez kilka godzin trwały zmagania w turnieju Playstation Fifa 17. Do poznania jego zwycięzcy potrzeba było dogrywki. W niej najlepszy był Michał Stefaniak, który okazał się minimalnie lepszy od Rafała Atroszko. – Grę traktuję jako zabawę, zazwyczaj mam na nią czas tylko w weekendy. Być może zaprocentowało doświadczenie, bo w Fifę gram już od 1996 roku – mówił na gorąco zwycięzca zmagań. W ręce Stefaniaka powędrował bon zakupowy o wartości 300 złotych, drugi w turnieju Atroszko otrzymał bon o nominale 200 złotych. Trzecie miejsce i bon o wartości 100 złotych przypadły w udziale Rafałowi Rudnikowi.

W trakcie wczorajszej imprezy w galerii odbyło się też wiele innych ciekawych konkursów. Panowie mogli spróbować swoich sił m.in. w konkursie podciągania oraz w próbie siłowej, która polegała na jak najdłuższym utrzymaniu na wyprosotowanych rękach trzykilogramowego pudełka z odżywkami.

Skomentuj