niedziela, 19 maja 2024 15:28

Bez niespodzianek w 5. kolejce amatorskich mistrzostw miasta w siatkówce

Dziś rano w hali „Azoty” rozegrano cztery spotkania w ramach 5. kolejki mistrzostw miasta amatorów w siatkówce. Swoje spotkania solidarnie wygrały cztery czołowe zespoły w tabeli.

Z dwóch spotkań zaplanowanych na pierwszą serię gier odbyło się tylko jedno. Chałupa Team walkowerem oddał spotkanie drużynie Joker Team. W drugim meczu naprzeciwko siebie stanęły drużyny Papa Jack Volleyball Team i aktualny lider rozgrywek ETP Samatix Team. Pierwszy set niespodziewanie padł łupem tych pierwszych, ale w kolejnych partiach górą była drużyna ETP Samatix Team, choć zwycięstwo wcale nie przyszło liderowi łatwo.

Depczący liderowi po plecach zespół Volley Team bez większych problemów rozprawił się 3:0 z Victims of Fate. Bez straty seta swoje mecze wygrały również drużyny: No Stars i agriVolley Team.